دسامبر 08 2015

قرمز سه بعدی

دسته: رویاadmin @ 8:46 ب.ظ

خدمت شما عارض ام که یک حالتی از خواب هست (بین خواب و بیداری، قبل از بیدار شدن کامل) که آدم از طرفی اون قدر ناهشیاره که چیزهای بی معنی به نظرش خارق العاده و نبوغ آمیز می رسند و از طرف دیگر هم اون قدر آگاهه که می فهمه که این یک رویا است و خودآگاه روی پیشرفت روایت خواب کنترل داره.

حالا در همین حالت برزخی یک خواب گیکی جدید دیدم در مورد رنگ قرمز که تنها رنگی هست که بعد سوم داره و بقیه ی رنگ ها مسطح هستند. توضیح علمی اش هم این بود اون R در RGB عدد ساده نیست و مختلط هست و مولفه ی موهومی ای داره که هر چند کوچک اما عمق اش رو نشون می ده. به همین خاطر هست که رنگ قرمز و ترکیبات اون حاوی بعد سوم هست و کسانی که روی تکنولوژی صفحه ی نمایش سه بعدی کار می کنند مادامی که نتونند رنگ قرمز رو به طور کامل بازسازی کنند در کارشون موفق نخواهد بود. این تئوری که در نظریه ی ریسمان ها هم تایید شده در تکنولوژی کاملن نادیده گرفته شده و رسالت من هم در خواب این بود که به محض بیدار شدن این رو به کسانی که در این فن آوری مشغول به کار هستند یادآوری کنم.

حالا نتیجه این که اگر کسی از شما احیانن روی تکنولوژی صفحه ی نمایش سه بعدی از نوع سیاه و سفید کار می کنه بنده خواب دیدم که به طور قطع پروژه ی شما به فنا خواهد رفت. دلیل علمی اش رو هم اون بالا گفتم. حالا رنگی اش کن شاید فرجی شد.