مه 08 2019

تَلخ‌

دسته: سیاستadmin @ 9:09 ق.ظ

در روایات آمده یکی از ویژگی های آدم های *** اینه که حرف‌شون با عمل‌شون متفاوته. شیرین عبادی خودش و اعتبارش رو تمامن در اختیار دستگاه عظیم جنگ قرار داده و در همراهی کامل با تندروهای داخل کشور، مشاوران سیاست خارجی آمریکا و ناتو، بعد از موفقیت در تحریم‌ها و فشار بر مردم عادی ایران و به زانو در آمدنِ اقتصاد کشور داره ایران رو به سمت مرحله بعدی (جنگ و تجزیه) پیش می‌بره. هر چیزی که از دهنِ این آدم بیرون بیاد مطلقن ارزشی نداره، چون رفتارش در حساس ترین برهه‌ها کاملن برعکسِ ادعاهاش رو نشون می‌ده. این خانمِ جنگ‌طلبِ برنده‌ی جایزه‌ی صلح، درست مثل نخست‌وزیر و وزرای ارشد دولت راست‌گرای نروژ و بسیاری دیگر از «کورپوریت فمینیست» های دورانِ ما ماسکِ زنانه و صلح‌طلب دستگاه تریلیون دلاری جنگه. ایشون در کنارِ همرزمان‌اش از اقتدار گرایان داخل تا برخی فعالان خارج از کشور مسؤول کشتارِ صدها هزار زن و کودک و نوزادی خواهد بود که برخی هنوز به دنیا هم نیومده‌اند.

برای من باعث تأسفه که جزو اولین کسانی بودم که با طعمه‌ی کمپینِ یک‌میلیون امضا پشت سرِ ایشون راه افتادم. هیچ کدوم از ما خبر نداشتیم که سرنوشتِ یک جنبش خودجوش و برابرطلب مردمی در داخل کشور توسط رهبرانِ بی‌کفایت و خودفروش و بی‌سواد به اینجا کشیده خواهد شد.

آرزو می‌کنم که ایشون اگر واقعن ریگی در کفش‌اش نیست و مثل امثالِ شازده و مریم رجوی از حماقتِ نهفته در مانورهای خطرناکِ سیاسی‌اش با خبر نیست، کمتر تحت تاثیر چاپلوسانی که احاطه اش کرده‌اند قرار بگیره و تا دیر نشده سر عقل بیاد. آمین.