آگوست 07 2018

از چاله به چاه، از چاه به سیاه‌چاله

Category: سیاست,فرهنگadmin @ 8:39 ق.ظ

تحریم ها امروز با کمک و همیاری بعضی از خودِمون برگشت.

بهاش رو هم مردمِ عادی و بیش از همه اقشار ضعیف‌تر و مناطق دورافتاده‌ترخواهند داد. بیشتر این اقشار هم در جریان نیستند که فشاری که روشون هست دقیقن از کجا می آد…

هیچ کدوم از این تحریم‌ها ربطی به برنامه‌ی هسته‌ای یا حتا موشکی ایران نداره و فقط باعث فقر و گرسنگی و فلاکت و بدبختی مردم ایران می‌شه.

هدف عمده‌ی کسانی که این تحریم‌ها رو گذاشتند و کسانی که برای بازگشت اونها لابی و میلیون‌ها دلار خرج (در واقع سرمایه‌گذاری) کردند هم هرگز نه کنترل رفتار جمهوری اسلامی بوده و نه بهبود وضعیتِ مردم ایران.

هدفِ‌شون اعمال فشار به مردم عادی ایران و تحریکِ نارضایتی است. تا اینجاش خوب ولی هدف بزرگ‌تر های این جریان انقلاب و سرنگونیِ دولت و ایجاد دموکراسی و کشور قدرتمند نیست! هدف شون هرج و مرج، شروع جنگ و درگیری قومی و فروش اسلحه و در نهایت ساخت پایگاه نظامیه.

کسانی که بازگشتِ تحریم‌ها رو جشن می‌گیرند نمی‌فهمند که با نابودی اقتصاد زیرساختهای جامعه فرو می‌پاشه و از دلش آزادی و دموکراسی در نمی‌آد.

در عراق و سوریه و لیبی هم در نیومد. در ایران چهل سال پیش هم در نیومد.

در این بازی برای من نه مشاوران ترامپ با سابقه ی خونین اطلاعاتی و امنیتی شون در خاورمیانه قابل اعتمادند. نه آدم‌هایی مثل رجوی و رضا پهلوی که دارند بازی این جریان‌ها رو می خورند و با کلمات قشنگ، به اسم دموکراسی و آزادی کشور رو به سمت جنگ و هرج و مرج داخلی سوق می دهند.

کافی است به سابقه‌ی امثال پومپئو و بولتون نگاه بکنید تا بدونید این افراد همون چیزی رو که در پروژه‌های قبلی و در کشورهای دیگر دنبال کرده بودند الان در ایران هم دنبال می‌کنند: فروش اسلحه،‌ درگیری قومی، ظهور هیولاهایی مثل آیسس این بار از قبل بسیج، نابودی ساختارهای کشور و در نهایت ساخت پایگاه نظامی روی خرابه‌های یک کشور ویران شده.

رژیم جمهوری اسلامی چهال ساله که دشمنِ مردم ایرانه. ولی همین رژیم رو سیستم‌های اطلاعاتی غرب با سو استفاده از خریت مردم به ما هدیه داد. الان هدیه ی جدیدی در راهه!

عکس‌های قبل و بعد از جنگ در سوریه و لیبی و عراق رو هم ببینید که سیاستمدارهای جنگ‌طلب غرب که می ‌خوان با دشمنی آخوندها دلِ مردم رو به دست بیارند هم دوستِ مردم ایران نیستند. و باید باهاشون مبارزه بشه و نه این که به برنامه‌ها و اهداف‌شون کمک بشه.

* * *

من با انقلاب موافق‌ام. با تغییر رژیم هم موافق‌ام. با انقلابی که از خارج از ایران و با بودجه‌ی نظامی پنتاگون یا کمک‌های رسانه‌‌ای عربستان و اسراییل کنترل بشه مخالف‌ام!

رضا پهلوی خائن نیست. ولی به نظر من یک آدم کودنه که داره بازی می‌خوره. مریم رجوی هم که تکلیف اش روشنه. ولی باز هم اگر پس فردا رژیم عوض شد و همین دو تا اُسکُل اومدند سر کار من اعتراضی ندارم. این اساکله و طرفداراشون خبر ندارند که برنامه همچین چیزی نیست و چیز دیگریه!!

پیام بگذارید: